Heta Scan-Line 800M - ploché boky
Kód: 80450000-8045KON9100.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna Scan-Line 800M - ploché boky jsou dokonalým příkladem skandinávského jednoduchého minimalistického designu se zaměřením na perfektní funkčnost a konstrukci se spoustou skrytých předností.
Ve spodní části kamen je integrované krbové nářadí přímo ve dvířkách (set obsahuje lopatku, smetáček a pohrabáč) a patentovaný utěsněný popelník o objemu 8 litrů.
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo pro maximální požitek z plamenů.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 800M:
- Spodní deska pro otáčení kamen - jako příslušenství
- Litinová dvířka
- Litinový pohyblivý rošt
- Integrovaný set krbového nářadí ve spodních litinových dvířkách
- Utěsněný popelník o objemu 8 litrů - patentováno
- Externí přívod vzduchu
- Terciální spalování
- Nerezová klička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 8 |
| Výška: | 1043 |
| Šířka: | 467 |
| Hloubka: | 440 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 122 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 79 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,5 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
