Heta Scan-Line 80 XL
Kód: 80452200-8045KON1240.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna Scan-Line 80 XL jsou jedinečná hlavně svojí konstrukcí, která je zaměřená kromě moderního a čistého designu na akumulaci formou kompletního obkladu z mastku a navíc s nadstavbou, kde jsou již v základní verzi 2 akumulační kameny Thermastone (jeden váží 23 kg) a je možné si pořídit ještě další 2 ks pro ještě větší tepelné zisky. Za vše mluví váha 395 kg.
Pod spalovací komorou je praktická zásuvka na ukládání drobností a zároveň je zde uložen také patentovaný popelník s těsněním a kapacitou 8 litrů.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 80 XL:
- Integrovaná akumulace navíc - až 4 x 23 kg
- Tělo z mastku - vysoká akumulace
- Integrovaný popelník o objemu 8 litrů
- Spalování dřevoplynů
- Jednoduché ovládání
- Prostorná spalovací komora
- Horní i zadní odkouření
- Externí přívod vzduchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,8 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 12 |
| Výška: | 1793 |
| Šířka: | 605 |
| Hloubka: | 585 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 441 |
| Hmotnost: kompletní obklad z kamene (kg): | 395 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 46 |
| Barva: | šedá |
| Účinnost (%): | 81 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 32 |
| Obklad kamen: | mastek |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Šířka spalovací komory: | 330 |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 260 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
