Heta Scan-Line 7B
Kód: 80070002 80070002-8007KON0120 80070002-8007KON0180 Zvolte variantu.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna Scan-Line 7B vynikají svým jemným minimalistickým zakulaceným tvarem, perfektní regulovatelností výkonu od 2 kW a vysokou účinností 83,1 %.
Kamna nabízí možnost přídavné akumulace mastkem nebo tmavým pískovcem Blackwood, a to formou horní desky.
Ohromí hlavně perfektní a čisté spalování včetně velmi účinného systému oplachu skla vzduchem a také patentovaný utěsněný popelník o objemu 8 litrů.
Velice pohodlný je i systém otevírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější než standardní ocel.
Scan-Line 7B je perfektní pro vytápění menších prostor, nízkoenergetických a pasivních domů.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 7B:
- Regulovatelný výkon již od 2 kW
- Vysoká účinnost 83,1 %
- Utěsněný popelník o objemu 8 litrů - patentováno
- Litinová dvířka a horní deska
- Pohyblivý litinový rošt
- Možnost akumulace mastkem nebo pískovcem Blackwood
- Možnost natáčení 360°
- Možnost doplnit dřevníkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 4 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 4 |
| Rozsah výkonu (kW): | 2 - 6 |
| Výška: | 880 |
| Šířka: | 462 |
| Hloubka: | 415 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 93 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 83,1 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,8 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 120 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
