Heta Scan-Line 551
Kód: 80361002.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Scan-Line 551 jsou krásná jednoduchá minimalistická krbová kamna v hranatém designu s oblými boky.
Horní část lze za příplatek opatřit dodatečným akumulačním prstencem ze žárobetonu o váze 12 kg.
Scan-Line 551 mají perfektní a čisté spalování včetně velice účinného systému oplachu skel vzduchem a také patentovaný utěsněný popelník o objemu 8 litrů, který se vynáší opravdu velmi zřídka.
Velice pohodlný je i systém otevírání litinových dvířek pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější než standardní ocel.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 551:
- Vysoká účinnost 81 %
- Utěsněný bezprašný velkoobjemový popelník o objemu 8 litrů - patentováno
- Možnost akumulace žárobetonem 12 kg
- Litinová dvířka
- Pohyblivý rošt
- Minimalistický design
- Externí přívod vzduchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,1 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,1 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 8 |
| Výška: | 1117 |
| Šířka: | 553 |
| Hloubka: | 402 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 117, 129 |
| Hmotnost: s horní kamennou deskou (kg): | 135 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 12 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 81 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 36 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,6 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
