Heta Scan-Line 520W - obklad mastek / keramika
Kód: 80323000-8035KON1204 80323000-8035KON1402 Zvolte variantu.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Scan-Line 520W je dokonalý příklad skandinávského minimalistického stylu.
Tato modelová řada nabízí akumulaci kompletním obložením z mastku nebo keramiky s výběrem ze 42 barev.
V kamnech je v horní části integrovaná otevřená ohřívací přihrádka.
Dále je možné kamna vybavit akumulačním prstencem váhy 23 kg do horní nadstavby.
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo pro maximální požitek z plamenů.
Kamna jsou vybavena patentovaným utěsněným popelníkem o objemu 8 litrů.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 520W:
- Akumulace mastkem nebo keramikou
- Možná integrovaná akumulace žárobetonem 23 kg
- V kompletním obkladu z keramiky výběr ze 42 barev
- Vysoká účinnost 81 %
- Utěsněný popelník o objemu 8 litrů - patentováno
- Možnost natáčení 2 x 60° za příplatek
- Externí přívod vzduchu
- Nerezová klička
- Litinová dvířka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Béžová, Bílá, Červená, Hnědá, Modrá, Oranžová, Šedá, Zelená, Žlutá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,1 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, keramika, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,1 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 8 |
| Výška: | 1190 |
| Šířka: | 502 |
| Hloubka: | 470 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 167, 273 |
| Hmotnost: obklad keramika (kg): | 167 |
| Hmotnost: kompletní obklad z kamene (kg): | 250 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 23 |
| Barva: | 42 barev keramiky, černá, šedá |
| Účinnost (%): | 81 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 35 |
| Obklad kamen: | keramika, mastek |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá, béžová, bílá, červená, hnědá, modrá, oranžová, šedá, zelená, žlutá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 160 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
