Heta Scan-Line 50
Kód: 81091000-8109KON1201.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna Scan-Line 50 jsou naprosto jedinečná hlavně svojí konstrukcí o čtvercové základně, kdy připomínají spíše masivní zděný krb než samostatně stojící kamna. Za vše mluví i jejich váha 582 kg. Tělo je obložené akumulačním nerostem pod názvem mastek. Spalovací komora je de facto krbová vložka obložená mastkem, čímž vznikla samostatně stojící krbová kamna s velice objemnou spalovací komorou, vysokou akumulací a dokonalým spalováním. Díky tomu dokáží vytápět prostor až 200 m3.
Pod spalovací komorou je popelník o objemu 8 litrů vyjímatelný po vysunutí spodního šuplete, kde se také skrývá úložný prostor na různé drobnosti, které chcete mít po ruce u kamen.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 50:
- Možné zvýšit akumulaci integrovanými kameny až 6 x 30 kg = dalších 180 kg
- Tělo z mastku - vysoká akumulace
- Integrovaný popelník o objemu 8 litrů
- Vysoká účinnost 83 %
- Spalování dřevoplynů
- Prostorná spalovací komora
- Externí přívod vzduchu
- Horní i zadní odkouření
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,1 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Nominální výkon (kW): | 6,1 |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 12 |
| Výška: | 2120 |
| Šířka: | 530 |
| Hloubka: | 450 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 582, 762 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 180 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 83 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Obklad kamen: | mastek |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Šířka spalovací komory: | 340 |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 260 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
