Heta Scan-Line 40 - pískovec Blackwood
Kód: 81091000-8109KON1800 81191000-8119KON1800 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna Scan-Line 40 jsou naprosto jedinečná hlavně svojí konstrukcí o čtvercové základně, kdy připomínají spíše masivní zděný krb než samostatně stojící kamna. Za vše mluví i jejich váha 438 kg. Tělo je obložené akumulačním nerostem pod názvem pískovec Blackwood nebo mastkem. Spalovací komora je de facto krbová vložka obložená masivními bloky přírodního kamene, čímž vznikla samostatně stojící krbová kamna s velice objemnou spalovací komorou, vysokou akumulací a dokonalým spalováním. Díky tomu dokáží vytápět prostor až 240 m3.
Pod spalovací komorou je popelník o objemu 8 litrů vyjmutelný po vysunutí spodního šuplete, kde se také skrývá úložný prostor na různé drobnosti, které chcete mít po ruce u kamen.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 40 BLACKWOOD:
- Tělo z pískovce Blackwood - vysoká akumulace
- Možné zvýšit akumulaci integrovanými kameny až 3 x 30 kg = dalších 90 kg
- Integrovaný patentovaný popelník o objemu 8 litrů
- Litinová dvířka
- Litinové dno topeniště
- Vysoká účinnost 82 %
- Spalování dřevoplynů - dvojí spalování
- Prostorná spalovací komora
- Externí přívod vzduchu
- Horní i zadní odkouření
- Jednoduché ovládání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,0 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,0 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 12 |
| Výška: | 1610 |
| Šířka: | 530 |
| Hloubka: | 450 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 438, 528 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 90 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 83 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Obklad kamen: | mastek |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Šířka spalovací komory: | 340 |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 260 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
