Heta Scan-Line 20
Kód: 81051000-8105KON1201 81051000-8105KON1202 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna Scan-Line 20 jsou naprosto jedinečná hlavně svojí konstrukcí, kdy připomínají spíše masivní zděný krb než samostatně stojící kamna. Za vše mluví i jejich váha 509 kg. Tělo je obložené akumulačním nerostem pod názvem mastek. Spalovací komora je de facto krbová vložka obložená mastkem, čímž vznikla samostatně stojící krbová kamna s velice objemnou spalovací komorou, vysokou akumulací a dokonalým spalováním. Díky tomu dokáží vytápět prostor až 240 m3.
Výhodou je, že při montáži si můžete zvolit, jestli budete chtít mít spalovací komoru níže nad jednou řadou mastkového obkladu nebo výš nad dvěma řadami mastkového obkladu. Jednoduše si zvolíte, co vám bude více vyhovovat.
Pod spalovací komorou je popelník o objemu 8 litrů čistitelný z prostoru spalovací komory například krbovým vysavačem jako u krbových vložek s obestavbou.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 20:
- Horní i zadní odkouření
- Jednoduché ovládání
- Tělo z mastku - vysoká akumulace
- Možné zvýšit akumulaci integrovanými kameny 2 x 12 kg
- Integrovaný popelník o objemu 8 litrů
- Vysoká účinnost 81 %
- Spalování dřevoplynů
- Prostorná spalovací komora
- Externí přívod vzduchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,1 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, mastek |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6,1 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 12 |
| Výška: | 1523 |
| Šířka: | 640 |
| Hloubka: | 640 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 509, 539 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 30 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 83 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 33 |
| Obklad kamen: | mastek |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Šířka spalovací komory: | 340 |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 900 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 300 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
