Heta Scan-Line 1000B
Kód: 80570100 80570100-8057KON0120 80570100-8057KON0181 Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová kamna Scan-Line 1000B s troubou jsou novinkou roku 2017 a jedná se o moderní designová kamna s obrovským výhledem na plameny díky velkému prosklení spalovací komory a integrovanou širokou troubou o rozměru 56 x 24 x 33 cm (Š x V x H) s roštem a teploměrem, která vám zajistí mnoho kulinářských zážitků. Jedná se dosud o nejširší a největší 100% funkční troubu, která umožní péct, ohřívat a rozmrazovat různé pokrmy.
Kamna nabízí horní desku, případně kompletní obklad z akumulačního mastku či pískovce Blackwood. Tímto masivním obkladem získáte kromě krásného vzhledu další akumulaci tepla.
Unikátní spalovací technologie umožňuje fantasticky čisté spalování s vysokou účinností a minimální spotřebou.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 1000B:
- Objemná smaltovaná trouba s roštem a teploměrem - rozměr 56 x 24 x 33 cm (Š x V x H).
- Vysoká účinnost 86 %
- Možnost přídavné akumulace pomocí 2 ks bočních kamenů Thermastone (2 x 10,5 kg)
- Možnost obkladu mastkem či pískovcem Blackwood
- Integrované krbové nářadí ve spodních dvířkách
- Široká spalovací komora - polena až 60 cm
- Patentovaný popelník s těsněním o objemu 8 litrů
- Automatické uzavírání dvířek
- Klička potažená silikonem proti popálení
- Obrovské prosklení a výhled na plameny
- Celolitinové dno s pohyblivým roštem
- Litinová dvířka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7,7 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 7,7 |
| Rozsah výkonu (kW): | 4 - 12 |
| Výška: | 1292 |
| Šířka: | 767 |
| Hloubka: | 476 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 231, 270 |
| Hmotnost: s horní kamennou deskou (kg): | 249 |
| Hmotnost přídavné akumulace (kg): | 21 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 86 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 60 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,8 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ano |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1300 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 80 - 240 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
