Heta Scan-Line 1000 - obklad mastek / pískovec
Kód: 80570000-8057KON1200 80570000-8057KON1800 Zvolte variantu.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Kamna Scan-Line 1000 - obklad mastek / pískovec jsou moderní designová kamna s obrovským výhledem na plameny díky velkému prosklení spalovací komory. Samotná velká spalovací komora umožňuje přikládání poleny o délce až 60 cm.
Kamna nabízí kompletní obklad z akumulačního mastku či pískovce Blackwood. Tímto masivním obkladem získáte kromě krásného vzhledu další akumulaci tepla, která po dlouhou dobu udrží vysoký tepelný komfort.
Unikátní spalovací technologie umožňuje fantasticky čisté spalování s vysokou účinností a minimální spotřebou.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 1000:
- Vysoká účinnost 86 %
- Možnost obkladu mastkem či pískovcem Blackwood
- Integrované krbové nářadí ve spodních dvířkách
- Široká spalovací komora - polena až 60 cm
- Patentovaný popelník s těsněním o objemu 8 litrů
- Automatické uzavírání dvířek
- Klička potažená silikonem proti popálení
- Obrovské prosklení a výhled na plameny
- Celolitinové dno s pohyblivým roštem
- Litinová dvířka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7,7 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, mastek, pískovec |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 7,7 |
| Rozsah výkonu (kW): | 4 - 12 |
| Výška: | 958 |
| Šířka: | 767 |
| Hloubka: | 476 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 243 |
| Hmotnost: kompletní obklad z kamene (kg): | 243 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 86 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 60 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,8 |
| Obklad kamen: | mastek, pískovec |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1300 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 80 - 240 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
