Heta Scan-Line 100 na lavici
Kód: 50180026.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Kamna Scan-line 100 jsou luxusní moderní kamna s obrovským výhledem na plameny díky velkému prosklení spalovací komory. Verzi SL100 na lavici odlišuje od verze na noze právě lavice, která může vytvářet praktický obrovský dřevník na uskladnění paliva.
Podstavec je ve dvou velikostech - na šířku kamen nebo prodloužená verze šíře 1700 mm.
Unikátní spalovací technologie umožňuje fantasticky čisté spalování s účinným oplachem celého skla vzduchem. Díky šířce spalovací komory 760 mm můžete vkládat opravdu obrovská polena a tím prodlužujete interval přikládání.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 100 S LAVICÍ:
- Široká spalovací komora 760 mm
- Velký rozsah výkonu 5 - 15 kW
- Výborná regulovatelnost výkonu
- Obrovské prosklení a výhled na plameny
- Účinný oplach skla zajišťující čistotu skla
- Vysoká účinnost 81 %
- Podstavec tvořící zároveň objemný dřevník
- Bezroštová spalovací komora
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Napojení kouřovodu (F): | horní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 9 |
| Rozsah výkonu (kW): | 5 - 15 |
| Výška: | 1129 |
| Šířka: | 1700 |
| Hloubka: | 500 |
| Výška lavice: | 530 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 170 |
| Barva: | černá, šedá |
| Účinnost (%): | 81 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 70 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,3 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ano |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1200 |
| Barva filter: | černá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 100 - 300 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
