Wanders S75 Edge BE
Kód: GSM0800-BE-LOW GSM0900-BE-LOW Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
Tato nová rohová krbová kamna od značky Wanders jsou dostupná v provedení jako volně stojící nebo závěsná. Prosklení může být levé nebo pravé. Kamna vynikají hlavně elegantním ohýbaným sklem pro maximální pohled na hru plamenů.
Jedná se o bez-roštovou spalovací komoru s vyzdívkou ze žárobetonu, což dělá tuto komoru takřka nezničitelnou.
Velkou výhodou těchto kamen je, že se jedná o krbovou vložku v kompaktním obalu, takže je zde splněn efekt krbu, ale bez stavebních prací a úprav.
Zajímavostí je, že dvířka vložky nemají žádnou kličku a otvírají se speciální originální pomůckou pouhým tahem a po uvolnění se dvířka sama zavřou, což je velice pohodlné řešení.
PŘEDNOSTI KAMEN S75 EDGE BE LEFT/RIGHT:
- Levé či pravé rohové prosklení
- Bez-roštové spalování
- Speciální žárobetonová vyzdívka
- Velké prosklení - polena až 60 cm
- Samouzavírací dvířka
- Externí přívod vzduchu
- Spalování dřevoplynů
- Malá hloubka kamen
- Jednoduchá instalace
Komora je velice široká a tak umožňuje vkládat polena až 60 cm! Samozřejmostí je spalování dřevoplynů a airwash system (oplach skla sekundárním vzduchem).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 9 |
| Rozsah výkonu (kW): | 5 - 14 |
| Výška: | 583,5 |
| Šířka: | 770 |
| Hloubka: | 401 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 120 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 75 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 60 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | rohové |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1000 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 100 - 300 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
