Wanders S60 Edge BE
Kód: GSM0200-BE-LOW GSM0300-BE-LOW Zvolte variantu.png?69639378)


Detailní popis produktu
S 60 Black Edition Left / Right jsou moderní krbová kamna s čistým hranatým designem a částečným rohovým prosklením. Prosklení může být levé nebo pravé. Těmito kamny si zákazník může dopřát efekt krbu bez nutnosti stavebních úprav. Velice elegantní řešení je absence kličky a otvírání za pomocí originálního klíče, který obdržíte s kamny. Sklo je ohýbané z jednoho kusu. Ovládání je pouze jedním šoupětem v přední části pod dvířky, takže obsluha je jednoduchá a nic zbytečně nenarušuje čistý vzhled kamen.
Kamna jsou vybavena vyzdívkou z velice odolného žárobetonu a spalovací komora je bez-roštová s dvojím spalováním, vysokou účinností a velkou šířkou pro vkládání polen až 45 cm.
PŘEDNOSTI KAMEN S60 EDGE BE LEFT / RIGHT:
- Bez-roštové spalování
- Rychlá a snadná instalace
- Levé nebo pravé prosklení
- Speciální žárobetonová vyzdívka
- Polena až 45 cm!
- Samozavírací dvířka
- Absence kličky
- Externí přívod vzduchu
- Spalování dřevoplynů s terciálním vzduchem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocel |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 502 |
| Šířka: | 620 |
| Hloubka: | 371 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 125 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 77 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 45 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1 - 3 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | ocelová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | rohové |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
