Revizní komínová dvířka 140x210, grafit
Kód: HSF17-082.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Izolované revizní dvířka provedena z ocelového plechu, pokryté lakem chránícím před případnou korozí. Uzamykatelné zámkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 9005249026201 |
| Barevné provedení (F): | grafit |
| Materiál (F2): | Kov |
| Rozměr: | 140 x 210 mm |
| Rozměr montážního rámečku: | 165 x 235 mm |
| Váha: | 3 kg |
| Výrobce: | Parkanex |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
