Heta Prestige A
Kód: 81200000.png?69639378)


Detailní popis produktu
Krbová vložka Prestige A vytvoří útulné a ekologii nezatěžující vytápění. Je vyrobena ve stylovém, minimalistickém designu se zcela hladkou přední částí, která je převážně tvořena velkými dvířky umožňujícími volný pohled na tančící plameny. Jedná se o krbovou vložku vyvinutou na nejmodernějších a nejpokročilejších spalovacích principech. Unikátní CLEAN BURN spalovací systém ve vložce Prestige zajišťuje snadnou údržbu, nerušený výhled na plameny (čistá skla) a péči o životní prostředí.
Samozřejmostí je spalování dřevoplynů, velice účinné oplachy skel vzduchem proti usazeninám a přívod vzduchu z exteriéru. Zaujme široká spalovací komora pro polena až 60 cm a regulovatelný výkon 5 - 14 kW.
Otevírání dvířek může být z levé nebo pravé strany.
PŘEDNOSTI KRBOVÉ VLOŽKY PRESTIGE A:
- Nízké emise 0,08 %
- Velký rozsah výkonu 5 - 14 kW
- Možnost externího přívodu vzduchu
- Spalování dřevoplynů
- Objemná spalovací komora pro polena až 60 cm
- Automatický uzavírač dvířek
- Možnost zvolit otevírání dvířek z levé nebo pravé strany
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Rozsah výkonu (kW): | 5 - 14 |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 100 - 280 |
| Účinnost (%): | 79 |
| CO: | 0,085 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Hmotnost: min, max (kg): | 92 |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1100 |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 60 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,1 |
| Barva: | černá, šedá |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Otočná kamna: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Dřevník: | žádný |
| Akumulace: | ne |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Prosklení: | čelní |
| Tvar: | hranatá |
| Barva filtr: | šedá, černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
