POWERMAT Plynový ohřívač s termostatem 25kW LCD PM-NAG-25GLN
Kód: PM-0000004.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
POWERMAT Plynový ohřívač s termostatem 25kW LCD PM-NAG-25GLN
Plynový ohřívač značky POWERMAT s termostatem je velmi výkonné zařízení
Vestavěný vysoce výkonný ventilátor s 5 lopatkami zajistí průtok vzduchu až 520 m3/h
Vysoce kvalitní motor, vestavěné piezoelektrické zapalování a ochrana proti přehřátí uzavírající přívod plynu zaručí efektivní a bezpečný provoz
Ohřívač lze připojit k láhvi s propanem a butanem o hmotnosti 5 nebo 11 kg
Plynový ohřívač je ideální pro vytápění dílen, hal, skladů atd.
Technické parametry:
- Výkon ventilátoru: 30 W
- Stupeň ochrany regulátoru: IP44
- Délka hadice plynové láhve: 150 cm
- Délka napájecího kabelu: 140 cm
- Redukční ventil pro plynovou láhev
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.45 kg |
| EAN: | 5904067440241 |
| Hmotnost: | 6,45 kg |
| Napájení: | 230 V / 50 Hz |
| Průtok horkého vzduchu: | 520 m3/h |
| Rozměr: | 455x220x355 mm |
| Spotřeba plynu: | 1,09 kg/h |
| Termostat: | Ano |
| Tlak příváděného plynu: | 0,7 bar |
| Včetně hadice: | Ano |
| Včetně regulátoru: | Ne |
| Výkon: | 25 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
