Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovový
Kód: HSF15-104.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Pohrabáč ke krbu FLAMINGO - plochý kovovýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8594155833535 |
| Balení obsahuje: | pohrabáč |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Celková váha: | 0,3 kg |
| Délka: | 43 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
