Piazzetta P185 TH Cena kamen včetně obkladu od: (v závislosti na barvě keramiky)
Kód: P07185111C.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
PELETOVÁ KAMNA S TEPLOVODNÍM VÝMĚNÍKEM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamna na pelety teplovodní |
|---|---|
| Rozsah výkonu (kW): | 5,6 - 13,2 |
| Výkon do vzduchu:: | 1,6 - 2,8 kW |
| Výkon do vody:: | 4 - 10,4 kW |
| Provedení: | teplovodní |
| Výška: | 1186 |
| Šířka: | 1005 |
| Hloubka: | 310 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 198 |
| Barva: | šedá (Grigio), bílá (Bianco), bordó (Bordeaux) |
| Účinnost (%): | 91,4 - 92,5 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 80 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | pelety |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,2 - 2,9 |
| Kapacita zásobníku: | 18 kg |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ne |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
