Páska ALU 350C°, 50 mm/10 m
Kód: HSF19-029.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Žáruvzdorná hliníková páska k lepení izolační vatyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Obestavba krbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5901592606555 |
| Balení: | 10m |
| Barevné provedení (F): | stříbrná |
| Materiál (F2): | Hliník |
| Váha: | 0,15 kg |
| Výrobce: | Parkanex |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
