Heta Panorama XL insert
Kód: 81010041.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová vložka Panorama XL Insert vytvoří útulné a ekologii nezatěžující vytápění. Je vyrobena ve stylovém, minimalistickém designu se zcela hladkou přední částí, která je převážně tvořena velkými skleněnými dvířky umožňujícími volný pohled na tančící plameny. Jedná se o krbovou vložku vyvinutou na nejmodernějších a nejpokročilejších spalovacích principech.
Samozřejmostí je spalování dřevoplynů, velice účinné oplachy skel vzduchem proti usazeninám a přívod vzduchu z exteriéru. Zaujme velice široká spalovací komora pro opravdu velká polena a regulovatelný výkon 5 - 15 kW.
PŘEDNOSTI KRBOVÉ VLOŽKY PANORAMA XL INSERT:
- Nízké emise 0,1 %
- Vysoká účinnost 81 %
- Velký rozsah výkonu
- Možnost externího přívodu vzduchu
- Spalování dřevoplynů
- Objemná spalovací komora šíře 760 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 9 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Rozsah výkonu (kW): | 5 - 15 |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 100 - 300 |
| Účinnost (%): | 81 |
| CO: | 0,1 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Hmotnost: min, max (kg): | 145 |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1200 |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Barva: | černá, šedá |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Spalovací komora šíře: | 760 mm |
| Materiál: | ocelová |
| Otočná kamna: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Dřevník: | žádný |
| Akumulace: | ne |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Prosklení: | čelní |
| Tvar: | hranatá |
| Barva filtr: | šedá, černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
