Heta Panorama Insert
Kód: 81010040.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová vložka Panorama Insert vytvoří útulné a ekologii nezatěžující vytápění. Je vyrobena ve stylovém, minimalistickém designu se zcela hladkou přední částí, která je převážně tvořena velkými skleněnými dvířky umožňujícími volný pohled na tančící plameny. Jedná se o krbovou vložku vyvinutou na nejmodernějších a nejpokročilejších spalovacích principech.
Samozřejmostí je spalování dřevoplynů, velice účinné oplachy skel vzduchem proti usazeninám a přívod vzduchu z exteriéru. Zaujme široká spalovací komora pro opravdu velká polena a regulovatelný výkon 3 - 9 kW.
PŘEDNOSTI KRBOVÉ VLOŽKY PANORAMA INSERT:
- Nízké emise 0,08 %
- Vysoká účinnost 80 %
- Nízký výkon
- Možnost externího přívodu vzduchu
- Spalování dřevoplynů
- Objemná spalovací komora šíře 500 mm
- Bezroštová spalovací komora
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Kategorie výkonu: | 5–8 kW |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
| Účinnost (%): | 80 |
| CO: | 0,08 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Hmotnost: min, max (kg): | 116 |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 1100 |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Barva: | černá, šedá |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Spalovací komora šíře: | 500 mm |
| Materiál: | ocelová |
| Otočná kamna: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Dřevník: | žádný |
| Akumulace: | ne |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Prosklení: | čelní |
| Tvar: | hranatá |
| Barva filtr: | šedá, černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
