Pacific Energy Super Classic LE pacific teal na nožičkách kanadská krbová kamna
Kód: VISC.PBK/11010129.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
V základní ceně je tělo kamen v barevném smaltu Pacific Teal, černá litinová dvířka, černá mřížka, černé nožičky a popelníkový systém.
Krbová kamna s dobou hoření až 9 hodin a délkou polen max. 45 cm. Výkon kamen 4–16 kW.
Kanadská krbová kamna Pacific Energy SUPER CLASSIC v provedení na podstavci spojují osvědčený výkon modelové řady SUPER s elegantním designem a mimořádně odolnou povrchovou úpravou v smaltu Pacific Teal.
Díky dvojímu spalování dosahují kamna vysoké účinnosti, nízkých emisí a efektivního využití paliva. Konstrukčně vycházejí z robustního modelu SUPER, který je určen pro dlouhodobé a stabilní vytápění obytných prostor.
Povrchová úprava z kvalitního tvrzeného barevného smaltu má jedinečné vlastnosti. Smalt je aplikován na ocel o tloušťce 9 mm, je vysoce odolný vůči poškrábání podobně jako sklo a je prakticky nezničitelný při každodenním používání. Všechny barevné varianty mají doživotní záruku proti vyblednutí vlivem intenzivního žáru a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu – postačí otření vlhkým hadříkem.
Spalinová komora je vyrobena ze silnostěnné oceli, na kterou výrobce poskytuje doživotní záruku. Topeniště je obloženo šamotovými cihličkami, které podporují kvalitní spalování a akumulaci tepla. Druhý plášť je ocelový, opatřený vysoce odolným žáruvzdorným keramickým smaltem. Kamna jsou vybavena litinovými dvířky.
V základní ceně je tělo kamen v smaltu Pacific Teal, černá dvířka, černá mřížka, černé nožičky a popelníkový systém. Za příplatek lze zvolit zlaté nebo niklové nožičky a dvířka pro dosažení ještě elegantnějšího vzhledu. Kamna je možné rozšířit také o teplovzdušný ventilátor 300 m³/h pro lepší cirkulaci teplého vzduchu v interiéru.
Model SUPER CLASSIC je ideální volbou pro zákazníky, kteří hledají výkonná kanadská kamna s dlouhou dobou hoření, luxusním smaltovaným povrchem a možností individuálního doladění designu.

Technické parametry
- Výkon: 4–16 kW
- Doba hoření: až 9 hodin
- Maximální délka polen: 450 mm
- Průměr kouřovodu: 150 mm
- Připojení kouřovodu: horní
- Palivo: dřevo, dřevěné brikety
Při zapojení klasickým způsobem po kouři doporučujeme dokoupit spojku kouřovodu pr. 150 mm. Kanadská kamna mají atypický průměr kouřovodu a je potřeba použít spojku o průměru 150 mm, která má obě strany zúžené. Spojku naleznete v příslušenství.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pacific Energy |
|---|---|
| Hmotnost: | 140 kg |
| Barevné provedení (F): | pacific teal |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 13,5 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Rozměry - (V x Š x H): | 760x620x710 mm |
| Rozsah výkonu: | 4 - 16 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

