Pacific Energy Alderlea T6 LE černá kanadská krbová kamna
Kód: ALT6.BODYL/11020060.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
V základní ceně je litinové dvojplášťové provedení na nožičkách s levými dvířky a popelníkovým systémem.
Krbová kamna s dobou hoření až 12 hodin a délkou polen max. 50 cm. Výkon kamen 6–22 kW. Kanadská krbová kamna Pacific Energy ALDERLEA T6 představují nejvýkonnější model řady Alderlea a kombinují robustní litinový vzhled s moderní spalovací technologií.
Model T6 je vybaven legendární ocelovou spalovací komorou Super Series, která je výsledkem dlouholetého vývoje společnosti Pacific Energy. Díky této technologii kamna nabízejí vysokou účinnost, stabilní výkon a velmi čisté spalování i při dlouhodobém provozu.
Robustní dvojitý plášť z litiny zajišťuje rovnoměrné a dlouhodobé sálání tepla. Stylový rustikální design doplňují praktické posuvné horní plochy pro vaření, které rozšiřují funkčnost kamen bez narušení jejich elegantního vzhledu.
Velká prosklená litinová dvířka s Airwash systémem zajišťují čisté sklo a nerušený pohled na plameny. Spalinová komora je vyrobena ze silnostěnné oceli s doživotní zárukou a topeniště je obloženo šamotovými cihličkami pro optimální spalování a akumulaci tepla.
V základní ceně jsou kamna dodávána v natur šedé litině s popelníkovým systémem. Z příslušenství je možné dokoupit elektrický ventilátor pro efektivnější distribuci tepla v místnosti.
Model ALDERLEA T6 je vhodný pro vytápění prostor o velikosti 150–200 m² a díky regulovatelnému výkonu je vhodný i pro moderní a nízkoenergetické domy.
Technické parametry
- Regulovatelný výkon: 6–22 kW
- Maximální výkon: 22 kW
- Jmenovitý výkon: 13 kW
- Doba hoření: až 12 hodin
- Účinnost: 80,5 %
- Energetická třída: A
- Maximální délka polen: 50 cm
- Vytápěný prostor: 150–200 m²
- Emise: 3,56 g/hod
- Průměr kouřovodu: 150 mm
- Připojení kouřovodu: horní
- Externí přívod vzduchu: ano
- Palivo: dřevo, dřevěné brikety
- Hmotnost: 259 kg
- Rozměry (Š x H x V): 75 x 73 x 76 cm
- Záruka: 3 roky + omezená doživotní 10 let
Z příslušenství lze dokoupit elektrický automatický dvourychlostní ventilátor pro efektivnější distribuci tepla v interiéru.
Při zapojení klasickým způsobem po kouři doporučujeme dokoupit spojku kouřovodu pr. 150 mm. Kanadská kamna mají atypický průměr kouřovodu a je potřeba použít spojku o průměru 150 mm, která má obě strany zúžené. Spojku naleznete v příslušenství.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pacific Energy |
|---|---|
| Hmotnost: | 215 kg |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 22 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Rozměry - (V x Š x H): | 760 x 750 x 730 mm |
| Rozsah výkonu: | 6–22 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

