OSBURN SAVANNAH
Kód: OB01524.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Technická data:
| Jmenovitý tepelný výkon | 7kW |
| Doba přikládání | 6 hodin |
| Váha | 142 kg |
| Vnější rozměry v mm V/Š/H | 778/632/600 |
| Velikost kouřovodu | 150 mm |
| Maximální délka polena | 430 mm |
|
Základní charakteristika
Volitelné příslušenství
|
Energetický štítek:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osburn |
|---|---|
| Záruka: | * až 10 let viz reklamační řád |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Jmenovitý výkon: | 7kW |
| Doba přikládání: | 6 hodin |
| Váha: | 142 kg |
| Vnější V/Š/H v mm: | 778/632/600 |
| Velikost kouřovodu: | 150 mm |
| Maximální délka polena: | 430 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
