OSBURN MATRIX
Kód: OB02024.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Technická data:
| Jmenovitý tepelný výkon | 10kW |
| Doba přikládání | 8-12 hodin |
| Váha | 244 kg |
| Vnější rozměry v mm V/Š/H | 935/689/688 |
| Velikost kouřovodu | 150 mm |
| Maximální délka polena | 508 mm |
Energetický štítek:

Soubory ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osburn |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál (F): | ocelový plech, mastek |
| Jmenovitý výkon: | 10kW |
| Doba přikládání: | 8 - 12 hodin |
| Váha: | 244 kg |
| Vnější V/Š/H v mm: | 935/689/688 |
| Velikost kouřovodu: | 150 mm |
| Maximální délka polena: | 508 mm |
OSBURN MATRIX INSERT uživatelská přírůčka
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
