Leda Novia Plus
Kód: 1003-02250.png?69639378)


Detailní popis produktu
Vyzkoušejte ZDARMA, jak budou vypadat kamna u vás doma! Pro více informací klikněte zde!
Krbová kamna Novia Plus vynikají perfektní akumulací tepla, která je zaručena díky 3 ks litinových prstenců o celkové hmotnosti 45 kg, které jsou umístěny nad spalovací komorou. Co je ovšem velmi zajímavé, je srovnání akumulace mezi materiály, které se běžně pro akumulaci tepla na kamna používají, viz. obrázek ve fotogalerii. Z tohoto srovnání vyplývá, že litina jak rychle teplo přijímá (tzn. tato kamna nejsou pomalá ve vyhřívání prostoru), tak má největší poměr přijatého tepla jak na prostorový objem hmoty, tak na hmotnost materiálu. Pro lepší představu kamna NOVIA Plus drží teplo cca. o 40% déle než ostatní kamna.
PŘEDNOSTI KAMEN NOVIA PLUS:
- Prvotřídní litina
- Vysoká míra akumulace - integrovaná akumulace (3 litinové prstence)
- Jednoduché ovládání
- Spalování dřevoplynů
- Airwash systém proti usazování sazí na skle
- Možnost připojení přívodu externího vzduchu
- Pohyblivý rošt
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 6 |
| Rozsah výkonu (kW): | 3 - 9 |
| Výška: | 1297 |
| Šířka: | 450 |
| Hloubka: | 450 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 265 |
| Barva: | černá |
| Účinnost (%): | 80 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 130 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Max. délka polena (cm): | 36 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 2,0 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Materiál: | litinová |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 60 - 180 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
