HAAS+SOHN NOVARA, antracit
Kód: 0618018070000.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Antracitová krbová vložka, HAAS+SOHN, NOVARADoplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 166.86 kg |
| EAN: | 8595235514764 |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 12 kW |
| Kouřovod (F): | 180 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Prosklení (F): | rovné |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Výrobní řada: | Home |
| Celní kód: | 73218900 |
| Čistá hmotnost [kg]: | 166.86 |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka [mm]: | 527 |
| Hrubá hmotnost [kg]: | 166.86 |
| Jmenovitý výkon [kW]: | 12.00 |
| Preferované palivo: | Dřevěné brikety |
| Šířka [mm]: | 778 |
| Výška [mm]: | 1230 |
| Vyústění kouřovodu: | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
