NORDFLAM zazdívací rámeček ETNA - levá
Kód: EKOND-006147.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
NORDFLAM zazdívací rámeček ETNA - levá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5904341521925 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Materiál (F): | ocelový plech |
| Šířka: | 691 mm |
| Váha: | 4 kg |
| Výrobce: | Nordflam |
| Výška: | 564 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
