NORDFLAM krbová vložka REMUS
Kód: EKO-000029.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Teplovzdušná krbová vložk Nordflam Remus je velice kvalitní a vyznačuje se novým, moderním a propracovaným designem. Splňuje vysoké Evropské nároky a normy EN13229.
Jeji výhodou a samozřejmostí je:
- Komínová klapka
- Popelník
- Regulace přívodu vzduchu
- Dvojitá zadní stěna
- 5 let záruka !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 139 kg |
| EAN: | 5904341518765 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 16 kW |
| Klapka: | Ano |
| Kouřovod (F): | 180 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 20,8 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 8 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 750x874x460 mm |
| Rozměr skla: | 62,3x39,5x0,4 mm |
| Rozměr spalovací komory (ŠxVxH): | 59x32 mm |
| Samočistící sklo: | Ano |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Váha: | 146 kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Zdvojená záda: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
