NORDFLAM krbová vložka CORNO s klapkou
Kód: EKO-000016.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Související produkty
Detailní popis produktu
Teplovzdušná krbová vložk Nordflam Corno je velice kvalitní a vyznačuje se novým, moderním a propracovaným designem. Splňuje vysoké Evropské nároky a normy EN13229.
Jeji výhodou a samozřejmostí je:
- Komínová klapka
- Popelník
- Regulace přívodu vzduchu
- Dvojitá zadní stěna
- Záruka 24 měsíců
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 86 kg |
| EAN: | 5904341518628 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 13 kW |
| Klapka: | Ano |
| Kouřovod (F): | 180 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 16,9 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6,5 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 662x650x365 mm |
| Rozměr skla: | 50,5x32x0,4 mm |
| Rozměr spalovací komory (ŠxVxH): | 560x270 mm |
| Samočistící sklo: | Ano |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 76 % |
| Váha: | 86 kg |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Zdvojená záda: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
