Nordflam krbová vložka ALBER Lux
Kód: EKO-007010.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Teplovzdušná krbová vložk Nordflam ALBER LuxI je velice kvalitní a vyznačuje se novým, moderním a propracovaným designem. Splňuje vysoké Evropské nároky a normy Ekodesign.
Jeji výhodou a samozřejmostí je:
- Komínová klapka
- Možnost napojení na externí přívod vzduchu
- Popelník
- Regulace přívodu vzduchu
- Dvojitá zadní stěna
- Záruka 24 měsíců
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 116 kg |
| EAN: | 5904341522731 |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 50 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,15 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 14 kW |
| Klapka: | Ano |
| Kouřovod (F): | 180 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení (F): | rovné |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18,2 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 7 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 694x964x432 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ otvírání: | Do strany |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 71 % |
| Váha: | 116 kg |
| Vytápěcí schopnost: | 350 m3 |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
