NORDFLAM krbová kamna PALESTRO - černá
Kód: EKO-000001.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč krbová kamna Nordflam Palestro?
- Zaručená kvalita tepelného zařízení
- Moderní design
- Součástí krbových kamen je popelník
- Regulace přívodu vzduchu
- Cenová dostupnost
- Záruka 24 měsíců
Krbová kamna Nordflam  PALESTRO jsou kamna od výrobce krbových vložek Nordflam. Jejich kvalita a propracovaný design si našla mezi zákazníkmy oblíbenost a jedná se o jedny z nejprodávanějších kamen a teplovzdušných vložek na našem i zahraničním trhu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 77 kg |
| EAN: | 5904341517850 |
| Barva: | černá |
| Délka polen: | 25 cm |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Typ skla: | obloukové |
| Účinnost kamen: | 75 % |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
