NORDFLAM krbová kamna AUGUSTA - černá
Kód: EKO-011278.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč krbová kamna Nordflam AUGUSTA?
- Sekundární spalování
- Možnost napojení na externí přívod vzduchu
- Splňuje přísnou normu ECODESIGN 2022
- Zaručená kvalita tepelného zařízení
- Moderní design
- Součástí krbových kamen je popelník
- Regulace přívodu vzduchu
- Cenová dostupnost
- Záruka 24 měsíců
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 128 kg |
| EAN: | 5904341523035 |
| Barva: | černá |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 25 cm |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 7,8 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,1 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,9 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 450x1034x340 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ kamen: | jednoplášťová, sálává |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 77 % |
| Váha: | 128 kg |
| Vytápěcí schopnost: | 195 m3 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
