NORDFLAM kachlová kamna CORIA - hnědá
Kód: EKO-011166.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Proč kachlová kamna Nordflam?
- Zaručená kvalita tepelného zařízení
- Moderní design
- Součástí krbových kamen je popelník
- Regulace přívodu vzduchu
- Cenová dostupnost
- Záruka 24 měsíců
Kachlová kamna Nordflam jsou kamna od výrobce krbových vložek Nordflam. Jejich kvalita a propracovaný design si našla mezi zákazníkmy oblíbenost a jedná se o jedny z nejprodávanějších kamen a teplovzdušných vložek na našem i zahraničním trhu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kachlová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 118 kg |
| EAN: | 5904341519823 |
| Barva: | hnědá |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Délka polen: | 25 cm |
| Emise CO (při 13% O2): | 0,15 % |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ne |
| Jmenovitý výkon (F): | 6 kW |
| Kouřovod (F): | 150 mm |
| Materiál (F): | ocelový plech, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Popelník: | Ano |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 7,8 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 652x956x390 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 80 % |
| Váha: | 110 Kg |
| Vytápěcí schopnost: | 150 m3 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
