Náhradní termočlánek velký - ventilátor na kamna - 40x40mm
Kód: NDP-000547.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Peltierův článek do ventilátorů na krbová kamna 40x40mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory na kamna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Barevné provedení (F): | stříbrná |
| Délka: | 40 mm |
| Doporučená provozní teplota: | 80-250 °C |
| Materiál (F2): | nikl-chrom |
| Šířka: | 40 mm |
| Váha: | 0,01 kg |
| Výrobce: | HS Flamingo s.r.o. |
| Výška: | 4,7 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
