Nádoba na popel FLAMINGO HS005
Kód: HSF17-195.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Kovová nádoba na popel s víkem. Nádoba má dřevěnou rukojeť pro pohodlnou manipulaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| EAN: | 8594155833580 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Materiál (F2): | ocel |
| Rozměr: | 340 x 300 x 240 mm |
| Váha: | 1,5 kg |
| Výrobce: | HS Flamingo s.r.o. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
