Nádoba na popel 12l 21023532
Kód: HSF17-193.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Kovová oválná nádoba na popel nebo například peletky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| EAN: | 9004715210281 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Materiál (F2): | ocel |
| Průměr: | 240/320 mm |
| Váha: | 3 kg |
| Výrobce: | HS Flamingo s.r.o. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
