Piazzetta LUGANO MC 65/60 Cena kamen včetně obkladu
Kód: P04806010C-P06190300C.png?69639378)


Detailní popis produktu
Nový moderní styl je rysem těchto originálních keramických kamen, které dodají každému interiéru osobitý vzhled. Obklad z velkoformátové keramiky vlastní výroby se nabízí v barvách Bianco, Nero Opaco, Rosso Lava nebo Terra Cotta. Modelová řada Lugano nabízí několik různých výkonů a velikostí.
HLAVNÍ VÝHODY:
• volitelně možnost doplnit Multifuoco System® se 4 rychlostními stupni pro rozvod horkého vzduchu
• přední ventilace: směrový ventilační otvor pro proudění konvekčního vzduchu do prostoru
• široká spalovací komora
• obklad velkoformátová keramika vlastní výroby
• masivní ocelové topeniště
• odolná keramická vyzdívka Aluker®
• čištění skla: nepřetržitý proud (oplach) vzduchu
• dvojí spalování
• možnost externího přívodu vzduchu
• vyberte si z bohaté palety barev – téměř každý odstín je možný (po ověření u výrobce)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovzdušná |
|---|---|
| Barevné provedení (F): | Černá, Bílá, Červená, Hnědá, Šedá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 11 kW |
| Kouřovod (F): | 180 mm |
| Materiál (F): | ocel, litina, keramika |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Nominální výkon (kW): | 11 |
| Výška: | 1410 |
| Šířka: | 750 |
| Hloubka: | 530 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 263 |
| Barva: | bílá (Bianco), černá matná (Nero Opaco), červená lávová (Rosso Lava), šedo-hnědá (Terra Cotta) |
| Účinnost (%): | 80 |
| Energetická náročnost: | A |
| Průměr kouřovodu (mm): | 180 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Palivo: | dřevo (ekobrikety) |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 3,1 |
| Obklad kamen: | keramika |
| Materiál: | kombinace ocel+litina |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | hranatá |
| Barva filter: | černá, bílá, červená, hnědá, šedá |
| Kategorie výkonu: | 8 kW a více |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 185 - 315 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
