Lopatka plechová FLAMINGO HS15109, černá
Kód: HSF15-109.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Lopatka plechová FLAMINGO HS15109 - černáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594155833672 |
| Barevné varianty: | černá |
| Délka: | 33,5 cm |
| Materiál (F2): | Plech |
| Šířka: | 11 cm |
| Váha: | 0,25 kg |
| Výška: | 34,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
