Lopatka - modrá s dřevěnou rukojetí
Kód: HSF15-091.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
LopatkaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Základní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9005249005893 |
| Barevné provedení (F): | modrá |
| Délka rukojeti: | 51 cm |
| Materiál (F2): | kov+dřevo |
| Váha: | 0,45 kg |
| Výrobce: | Parkanex |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
