LIENBACHER koš na dřevo plstěný oválný - šedý
Kód: HSF15-087.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo plstěný oválný, šedýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 9004715231064 |
| Barevné provedení (F): | šedá |
| Délka: | 36,5 mm |
| Materiál (F2): | plsť |
| Šířka: | 40 mm |
| Váha: | 1,5 kg |
| Výrobce: | HS Flamingo s.r.o. |
| Výška: | 54 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
