LIENBACHER koš na dřevo plstěný - černý
Kód: HSF15-089.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Koš na dřevo plstěný, černýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 9004715241346 |
| Barevné provedení (F): | Černá |
| Délka: | 35 mm |
| Materiál (F2): | plsť |
| Šířka: | 38 mm |
| Váha: | 0,4 kg |
| Výrobce: | LIENBACHER |
| Výška: | 37 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
