Leda Greena W Nature
Kód: 1003-02354.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbová kamna s teplovodním výměníkem
Vyzkoušejte ZDARMA, jak budou vypadat kamna u vás doma! Pro více informací klikněte zde!
Elegantní, válcové litinové tělo vybavené decentními ovládacími prvky a velkým prosklením pro výhled na plameny. Kamna GREENA kombinují minimalistický design s funkční dokonalostí. Tato celolitinová kamna jsou k dispozici ve dvou různých povrchových úpravách - hladká nebo vroubkovaná s reliéfem připomínajícím kůru stromu. V horní části je umístěný teplovodní výměník, který je snadno přístupný k čištění.
PŘEDNOSTI KAMEN GREENA W:
- Snadno přístupný teplovodní výměník v horní části kamen
- Dvě povrchové úpravy - hladká a vroubkovaná
- Nízký výkon
- Velké panoramatické prosklení
- Masivní celolitinová konstrukce
- Externí přívod vzduchu
- Odkouření pouze 130 mm
- Čistý elegantní design
- Jednoduché ovládání pomocí jedné páčky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovodní |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Jmenovitý výkon do vody (F): | 5 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Výkon do vody:: | 5 kW |
| Výkon do vzduchu:: | 3 kW |
| Provedení: | teplovzdušná |
| Výška: | 1349 |
| Šířka: | 452 |
| Hloubka: | 452 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 265 |
| Účinnost (%): | 80 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Max. délka polena (cm): | 20 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,2 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ano |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ne |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá |
| Vytápěcí schopnost (m3): | 40 - 120 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
