Leda Delta W - litinová krbová kamna
Kód: 1003-02166.png?69639378)


Detailní popis produktu
Vyzkoušejte ZDARMA, jak budou vypadat kamna u vás doma! Pro více informací klikněte zde!
Delta W je verze krbových kamen s teplovodním výměníkem. Vyniká hlavně úžasným tvarem, který je prostorově úsporný a je vhodný i do rohu, při tom dominantní čelní strana nepůsobí, jako klasická kulatá kamna a umožňují velký čelní výhled do spalovací komory.
Kromě efektu teplovodní verze mají tato kamna díky své celo-litinové konstrukci a vysoké váze vysokou akumulaci, tedy další tepelné zisky.
Další výhoda je otvírání dvířek, kde místo klasické kličky je svislé madlo a pouhým tahem dvířka otevřete a zacvaknutím zavřete. Je to velice komfortní a elegantní řešení.
PŘEDNOSTI KAMEN DELTA W:
- Teplovodní výměník
- Nízký výkon
- Prvotřídní litina
- Vysoká míra akumulace
- Jednoduché ovládání
- Otvírání dvířek tahem za madlo
- Spalování dřevoplynů
- Airwash - systém proti usazování sazí na skle
- Možnost připojení přívodu externího vzduchu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | teplovodní |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Externí přívod vzduchu (F): | Ano |
| Jmenovitý výkon (F): | 8 kW |
| Jmenovitý výkon do vody (F): | 5 kW |
| Kouřovod (F): | 130 mm |
| Materiál (F): | litina |
| Napojení kouřovodu (F): | horní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Rozsah výkonu (kW): | 4 - 10 |
| Výkon do vody:: | 5 |
| Výkon do vzduchu:: | 3 |
| Výška: | 1330 |
| Šířka: | 498 |
| Hloubka: | 485 |
| Hmotnost: min, max (kg): | 265 |
| Účinnost (%): | 80 |
| Energetická náročnost: | A+ |
| Průměr kouřovodu (mm): | 130 |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Max. délka polena (cm): | 36 |
| Spotřeba paliva (kg/hod): | 1,9 |
| Obklad kamen: | bez obkladu |
| Integrovaná trouba: | ne |
| Kamna "na noze": | ne |
| Akumulace: | ano |
| Otočná kamna: | ne |
| Prosklení: | čelní |
| Rošt: | ano - pohyblivý |
| Umístění: | volně stojící |
| Tvar: | kulatá, zaoblená |
| Vzdálenost od nábytku (mm): | 800 |
| Barva filter: | černá |
| Kategorie výkonu: | do 5 kW, 5-8 kW |
| Vytápěcí schopnost (m3): | až 200 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
