KVS Moravia VSP 9100 s výměníkem - levý, bílý chromované doplňky, smaltovaný černý rám plotny, ocelová plotna dělená stříkaná
Kód: VSP-9100.1412-OP2.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Sporák na pevná paliva s teplovodním ohřívačem (výměníkem) TYP 9100-V v levém provedení v bílém barevném provedení s chromovanými doplňky, smaltovaným černým rámem plotny a ocelovou dělenou stříkanou plotnou propojuje funkci kuchyňského sporáku a zdroje tepla pro ústřední vytápění.
Sporák disponuje jmenovitým tepelným výkonem 10,0 kW, z toho 6,6 kW do prostoru a 3,4–7 kW do vody. Teplovodní výměník je zabudován přímo v topeništi, což zajišťuje jeho spolehlivou funkčnost a účinný přenos tepla do otopného systému.
Rozměrné topeniště vyložené šamotovými cihlami je rozděleno pomocí litinových roštů a umožňuje letní i zimní provoz. Při letním provozu se topí na horním roštu (vhodné pro vaření a pečení), při zimním provozu na spodním otočném roštu (vhodné pro vytápění, vaření i pečení).
Velká trouba s rozměry 400 × 294 × 482 mm má vynikající pečicí schopnosti, protože plamen obtéká celý její obvod. Trouba je vybavena mřížkou, pečicím plechem a prosklenými dvířky s integrovaným teploměrem.
Sporák má již ve standardním provedení připravené 3 vývody kouřových zplodin. Průměr kouřovodu 120 mm a napojení kouřovodu zadní / boční / horní (z plotny) umožňují flexibilní instalaci. U levého provedení jsou vývody kouřovodu umístěny v levém rohu při čelním pohledu a trouba se nachází na levé straně sporáku.
Teplovodní ohřívač je umístěn ve spodní části topeniště a jeho vývody (1") jsou vyvedeny na zadní stěně spotřebiče. Sporák s výměníkem nelze provozovat bez napojení na otopný systém. Z důvodu menšího objemu výměníku doporučujeme zapojení do okruhu s nuceným oběhem vody (čerpadlo).
Technické parametry:
Celkový výkon: 10,0 kW
Výkon do prostoru: 6,6 kW
Výkon do vody: 3,4–7 kW
Objem výměníku: 10 l
Průměr kouřovodu: 120 mm
Napojení kouřovodu: zadní / boční / horní (z plotny)
Rozměry sporáku (š × v × h): 924 × 850 × 600 mm
Účinnost: 85,2 %
Hmotnost: 158 kg
Energetická třída: A+
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva |
|---|---|
| Hmotnost: | 158 kg |
| Barevné provedení (F): | bílá |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,6 kW |
| Jmenovitý výkon do vody (F): | 10,0 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní, zadní, boční |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovodní |
Video - instalace, provoz a údržba
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

