KVS Moravia VSP 9100 levý, antracit chromované doplňky, nerezový rám plotny, ocelová broušená plotna
Kód: VSP-9100.0682.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Sporák na pevná paliva s troubou TYP 9100 v levém provedení v antracitové barvě s chromovanými doplňky, nerezovým rámem plotny a ocelovou broušenou plotnou představuje moderní a robustní řešení pro vaření, pečení i vytápění domácnosti.
Sporák disponuje jmenovitým tepelným výkonem 8,4 kW a regulovatelným výkonem 8–10 kW, díky čemuž dokáže efektivně vytápět místnost, ve které je umístěn, i přilehlé prostory. Masivní konstrukce a celková hmotnost 155 kg zajišťují stabilní provoz a dlouhou životnost.
Rozměrné topeniště vyložené šamotovými cihlami patří mezi největší ve své třídě a je rozděleno pomocí litinových roštů. Toto řešení umožňuje snadné přepnutí mezi letním provozem (topení na horním roštu – vhodné zejména pro vaření a pečení) a zimním provozem (topení na spodním otočném roštu – vhodné pro vytápění, vaření i pečení).
Velká trouba s rozměry 400 × 294 × 482 mm nabízí vynikající pečicí schopnosti, protože plamen obtéká celý její obvod. Trouba je vybavena mřížkou a pečicím plechem a její prosklená dvířka jsou doplněna teploměrem pro přesnou kontrolu teploty.
Sporák má již ve standardním provedení připravené 3 vývody kouřových zplodin. Průměr kouřovodu 120 mm a napojení kouřovodu zadní / boční / horní (z plotny) umožňují flexibilní instalaci. U levého provedení jsou všechny vývody kouřovodu umístěny v levém rohu při čelním pohledu a trouba se nachází na levé straně sporáku.
Sporák je vhodný také pro zabudování do kuchyňské linky. V takovém případě doporučujeme použití ochlazovacích panelů a zajištění ochrany horních skříněk proti teplu a páře.
Technické parametry:
Výkon: 8,4 kW (jmenovitý), 8–10 kW
Průměr kouřovodu: 120 mm
Napojení kouřovodu: zadní / boční / horní (z plotny)
Rozměry sporáku (š × v × h): 924 × 850 × 600 mm
Rozměry trouby (š × v × h): 400 × 294 × 482 mm
Účinnost: 82,8 %
Hmotnost: 155 kg
Energetická třída: A+
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva |
|---|---|
| Hmotnost: | 155 kg |
| Barevné provedení (F): | antracit |
| Jmenovitý výkon (F): | 8,4 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní, zadní, boční |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Video - instalace, provoz a údržba
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

