KVS Moravia Klaudie VSP 9112-V s výměníkem - levý, antracit, chromované doplňky, nerezový rám plotny, ocelová broušená plotna
Kód: VSP-9112.0682-V.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Sporák na pevná paliva s teplovodním ohřívačem (výměníkem) v levém provedení v antracitové barvě s chromovanými doplňky, nerezovým rámem plotny a ocelovou broušenou plotnou propojuje funkci kuchyňského sporáku a kotle na ústřední vytápění. Je určen k vaření, pečení i efektivnímu vytápění objektu prostřednictvím otopné soustavy.
Sporák disponuje jmenovitým tepelným výkonem 11,4 kW, z toho 7,6 kW do prostoru a 3,8–6 kW do vody. Teplovodní výměník je zabudován přímo v topeništi, což zajišťuje jeho vysokou účinnost a spolehlivý přenos tepla do topného systému. Spotřebič je vhodný zejména pro vytápění menších bytových jednotek, domů nebo rekreačních objektů.
Rozměrné topeniště umožňuje spalování dřevěných polen o délce až 450 mm a průměru až 190 mm. Prosklená dvířka topeniště umožňují vizuální kontrolu hoření. Trouba má velmi dobré pečicí vlastnosti, je vybavena mřížkou, pečicím plechem a prosklenými dvířky s integrovaným teploměrem.
Sporák má již ve standardním provedení připravené 3 vývody kouřových zplodin. Průměr kouřovodu 120 mm a napojení kouřovodu zadní / boční / horní (z plotny) umožňují flexibilní instalaci dle dispozice kuchyně. U levého provedení jsou všechny vývody kouřovodu umístěny v levém rohu při čelním pohledu a trouba se nachází na levé straně sporáku.
Teplovodní ohřívač je umístěn na zadní a boční straně topeniště a jeho vývody (1") jsou vyvedeny na zadní stěně spotřebiče. Sporák nelze provozovat bez napojení na otopný systém. Z důvodu menšího objemu výměníku doporučujeme zapojení do systému s nuceným oběhem vody (čerpadlo).
Technické parametry:
Celkový výkon: 11,4 kW
Výkon do prostoru: 7,6 kW
Výkon do vody: 3,8–6 kW
Objem výměníku: 9 l
Průměr kouřovodu: 120 mm
Napojení kouřovodu: zadní / boční / horní (z plotny)
Rozměry (š × v × h): 924 × 850 × 600 mm
Účinnost: 81,7 %
Hmotnost: 175 kg
Energetická třída: A+
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva |
|---|---|
| Hmotnost: | 175 kg |
| Barevné provedení (F): | antracit |
| Jmenovitý výkon (F): | 7,6 kW |
| Jmenovitý výkon do vody (F): | 11,4 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní, zadní, boční |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovodní |
Video - instalace, provoz a údržba
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

