KVS Moravia Klaudie VSP 9112 levý, béžový s chromovanými doplňky,ocelová broušená plotna
Kód: VSP 9112.3482-OP.png?69639378)


Související produkty
Detailní popis produktu
Sporák na tuhá paliva s troubou v levém provedení v béžové barvě s chromovanými doplňky je elegantním a zároveň velmi praktickým řešením pro vytápění domácnosti, vaření i pečení. Jemné barevné provedení dodává sporáku nadčasový vzhled, který se snadno kombinuje s interiérem kuchyně.
Sporák disponuje jmenovitým tepelným výkonem 7,0 kW a regulovatelným výkonem 7–10 kW, což umožňuje efektivní vytápění obytného prostoru i pohodlnou přípravu pokrmů. Prosklená dvířka topeniště umožňují vizuální kontrolu hoření a přispívají k příjemné atmosféře. Sekundární přívod vzduchu podporuje stabilní a úsporné spalování.
Rozměrné topeniště umožňuje spalování polen o délce až 450 mm a průměru až 190 mm. Trouba je vybavena mřížkou a pečicím plechem a její prosklená dvířka s integrovaným teploměrem umožňují snadnou kontrolu teploty při pečení.
Velkou výhodou je variabilní řešení odvodu spalin. Sporák má již ve standardním provedení připravené tři vývody kouřových zplodin. Průměr kouřovodu 120 mm a napojení kouřovodu zadní / boční / horní (z plotny) umožňují snadné přizpůsobení instalace. U levého provedení jsou všechny vývody umístěny v levém rohu při čelním pohledu a trouba se nachází na levé straně sporáku.
Sporák je vybaven pohodlnou regulací toku spalin a výkonu, velkou zásuvkou na palivo a možností volby provedení plotny (ocelová nebo sklokeramická). Při zabudování do kuchyňské linky doporučujeme řešit ochranu proti teplu a páře.
Technické parametry:
Výkon: 7,0 kW (jmenovitý), 7–10 kW
Průměr kouřového hrdla: 120 mm
Napojení kouřovodu: zadní / boční / horní (z plotny)
Rozměry (š × v × h): 924 × 850 × 600 mm
Hmotnost: 175 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva |
|---|---|
| Hmotnost: | 175 kg |
| Barevné provedení (F): | béžová |
| Jmenovitý výkon (F): | 7 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní, zadní, boční |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Video - instalace, provoz a údržba
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

