KVS Moravia 9170 Oliver antracit, dřevěné doplňky, ocelový rám plotny s varnými plotnami, vývod kouřovou uprostřed
Kód: VSP-9170.00.png?69639378)


Detailní popis produktu
Sporák na pevná paliva s troubou TYP 9170 Oliver je kompaktní a praktický spotřebič určený k vytápění, vaření, pečení i ohřívání pokrmů. Díky antracitovému provedení a ovládacím prvkům z lakovaného dřeva působí rustikálně a zároveň moderně.
Sporák disponuje jmenovitým tepelným výkonem 6,5 kW a regulovatelným výkonem 6–8 kW, což jej činí ideálním řešením pro menší obytné prostory, chaty nebo chalupy. Sálavé teplo je vyzařováno do prostoru ze všech stran, nejvíce pak čelní částí a plotnou.
Topeniště je vyloženo silnými šamotovými cihlami a osazeno pevným litinovým roštem. Umožňuje spalování dřevěných polen o délce až 340 mm a průměru do 160 mm. Prosklená dvířka topeniště poskytují vizuální kontrolu hoření a příjemný pohled na plamen.
Trouba má vynikající pečicí schopnosti, je smaltovaná a vybavená kovovou mřížkou a hlubokým pekáčem. Prosklená dvířka trouby s integrovaným teploměrem umožňují snadnou kontrolu teploty při pečení. Nad dvířky trouby je umístěna páka pro přepínání režimu vaření a pečení.
Sporák má ve standardu 2 vývody kouřových zplodin. Průměr kouřovodu 120 mm. Sporák má již ve standardním provedení 2 vývody kouřových zplodin pro napojení na komín – ze zadní stěny nebo z plotny. Vývod zplodin je umístěn symetricky ve středu sporáku, proto není nutné určovat, zda se jedná o levou nebo pravou variantu jeho provedení.
Konstrukce sporáku je navržena s ohledem na menší prostorové nároky. Sporák nemá vnější smaltované opláštění – základní skelet je ošetřen vypalovací barvou. Plotna tvoří jeden celek s rámem a je doplněna o dva vyjímatelné díly pro snadné čištění. Prostor pod sporákem je otevřený a vhodný k uložení paliva.
Upozornění: K tomuto typu sporáku nelze použít ochlazovací panel pro zabudování do kuchyňské linky.
Technické parametry:
Výkon: 6,5 kW (jmenovitý), 6–8 kW
Průměr kouřovodu: 120 mm
Napojení kouřovodu: zadní / horní (z plotny)
Rozměry sporáku (š × v × h): 725 × 850 × 575 mm
Rozměry trouby (š × v × h): 300 × 250 × 420 mm
Účinnost: 81,5 %
Hmotnost: 107 kg
Min. komínový tah: 11 Pa
Energetická třída: A+
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva |
|---|---|
| Hmotnost: | 107 kg |
| Barevné provedení (F): | antracit |
| Jmenovitý výkon (F): | 6,5 kW |
| Kouřovod (F): | 120 mm |
| Napojení kouřovodu (F): | vrchní, zadní |
| Palivo (F): | dřevo, dřevěné brikety |
| Způsob vytápění (F): | teplovzdušný |
Video - instalace, provoz a údržba
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

