Krbový paravan FLAMINGO HS004
Kód: HSF15-107.png?69639378)
15 let praxe
stovky pečlivě realizovaných krbů a kamen

Prodej & montáž
doprava a odborná montáž přímo u vás doma

Showroom v Opavě
krby a kamna si můžete prohlédnout osobně
Detailní popis produktu
Krbový paravan FLAMINGO HS004Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paravany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 8594155833566 |
| Balení obsahuje: | paravan |
| Barevné provedení (F): | černa |
| Celková váha: | 3 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
